Aktualności
-
Wigilia 2022
W dniu 14.12.2022 odbyła się w Hotelu „POLONIA” coroczna kolacja wigilijna KSRM. W miłej i radosnej atmosferze członkowie Stowarzyszenia życzyli sobie Zdrowia, Wesołych Świąt oraz Pomyślności w Nowym Roku. Minutą ciszy uczciliśmy pamięć kolegów , którzy odeszli z naszego grona w bieżącym roku: Zdzisława Perzanowskiego oraz Tadeusza Jasińskiego. Cześć ich Pamięci.
-
Ostatnie pożegnanie naszego kolegi Tadeusza Jasińskiego odbędzie się 13.12.2022 o godz.13:oo na cmentarzu Rakowickim. Żegnaj Przyjacielu.
-
Ostatnie pożegnanie naszego kolegi Zdzisława Perzanowskiego
Przez tyle lat byłeś z nami, pamiętam nasze pierwsze spotkania w roku 1994 na szkoleniu w Szkole Wiedzy o terenie u prof. Żaka. Zawsze służyłeś radą, posiadałeś bardzo duży zasób wiedzy, którym dzieliłeś się w razie potrzeby. Na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci. Żegnaj Zdzichu. Marek Nawalaniec