Comiesięczne spotkanie

Szanowni Państwo

Informujemy, że w najbliższy czwartek tj. 21 maja 2015 r. o godzinie 18 odbędzie się comiesięczne spotkanie Rzeczoznawców Majątkowych.

Serdecznie zapraszamy.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Comiesięczne spotkanie

Szanowni Państwo

Informujemy, że w czwartek tj. 20 sierpnia 2015 r. o godzinie 18:00  odbędzie się comiesięczne spotkanie Rzeczoznawców Majątkowych.

Serdecznie zapraszamy.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Galeria zdjęć ze szkolenia

W dniach 12-13 września br. w sali konferencyjnej Politechniki Krakowskiej w Krakowie zorganizowaliśmy pierwsze szkolenie naszego Stowarzyszenia pt. "Podejście dochodowe - zagadnienia praktyczne" którego prelegentem był Piotr Cegielski. 

Bardzo interesujący i dynamiczny wykład Piotra Cegielskiego koncentrował się na metodach pozyskiwania i analizy danych rynkowych, wyznaczaniu dochodów i wydatków oraz stóp zwrotu w przypadku braku danych z rynku nieruchomości.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia z przeprowadzonego szkolenia.

Czytaj więcej: Galeria zdjęć ze szkolenia

Koniec zapisów

Szanowni Państwo

Właśnie zakończyliśmy zapisy na inauguracyjne szkolenie naszego Stowarzyszenia, które zostanie przeprowadzone przez P. Piotra Cegielskiego pt. "Podejście dochodowe - zagadnienia praktyczne".

Czytaj więcej: Koniec zapisów

Nowa siedziba Stowarzyszenia

Drogie Koleżanki i Koledzy

W związku z planowaną zmianą lokalizacji siedziby naszego Stowarzyszenia serdecznie zapraszamy do nadsyłanie propozycji w zakresie zagospodarowania nowej siedziby na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Pierwsze szkolenia Stowarzyszenia

Serdecznie zapraszamy na szkolenie, które odbędzie się 12-13 września 2014 roku:

Podejście dochodowe - zagadnienia praktyczne

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie zgłoszeń do dnia 31 sierpnia 2014 na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Zaproszenie na szkolenie

Formularz zgłoszeniowy

Podejście dochodowe – zagadnienia praktyczne

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w pierwszym szkoleniu organizowanym przez nasze Stowarzyszenie pod tytułem:

Podejście dochodowe - zagadnienia praktyczne

Które odbędzie się w terminie 12-13 września 2014 r.

- szkolenie koncentruje się na metodach pozyskiwania i analizy danych rynkowych, wyznaczaniu dochodów i wydatków oraz stóp zwrotu w przypadku braku danych z rynku nieruchomości. Pomijane są zagadnienia prawne, natomiast koncentruję się na omawianiu zagadnień praktycznych, na przykładach obliczeniowych oraz na prezentacji i omówieniu rzeczywistych operatów.

Wszystkich zainteresowanych szkoleniem prosimy o przesyłanie zgłoszeń do dnia 31 sierpnia 2014 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zaproszenie na szkolenie

Formularz zgłoszeniowy

 

 

 

Przerwa wakacyjna

Szanowni Państwo

Informujemy, że biuro Stowarzyszenia przy al. Płk. W. Beliny-Prażmowskiego 55/2 w Krakowie w okresie wakacyjnym będzie nieczynne. Wszelkie dokumenty prosimy o pozostawianie w biurze przy al.Płk. W. Beliny-Prażmowskiego 54/4.

Rola rzeczoznawcy majątkowego - biegłego

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w kolejnym szkoleniu organizowanym przez nasze Stowarzyszenie pod tytułem:

"Rola rzeczoznawcy majątkowego - biegłego a uwarunkowania prawne wyceny nieruchomości dla różnych celów związanych z gospodarką nieruchomościami w postępowaniach administracyjnych i cywilnych -  podstawy prawne i praktyczne przykład"

Które odbędzie się 18 września 2015 r.

W trakcie szkolenia zostaną poruszone następujące tematy:

  1. Najnowsze orzecznictwa w zakresie gospodarki nieruchomościami
  2. Odpowiedzialność karna rzeczoznawcy majątkowego konsekwencje i skutki praktyczne wydania decyzji o orzeczeniu kary przez Ministra oraz praktyczne konsekwencje ocen dokonywanych przez organizacje zawodowe,
  3. Najczęściej występujące błędy w operatach szacunkowych, kroki jakie można podjąć  w celu ich wyeliminowania,
  4. Aktualizacja opłat za użytkowanie wieczyste +  nakłady na infrastrukturę techniczną i nakłady konieczne podlegające odliczeniu,
  5. Renta planistyczna i opłaty adiacenckie z tytułu podziału nieruchomości i budowy infrastruktury
  6. Służebność przesyłu urządzeń infrastruktury ,
  7. Rzeczoznawca - biegły a procedury obowiązujące w prowadzonych postępowaniach

Wszystkich zainteresowanych szkoleniem prosimy o przesyłanie zgłoszeń do dnia 7 września 2015 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zaproszenie na szkolenie

Formularz zgłoszeniowy

Spotkania Rzeczoznawców

Szanowni Państwo

Niezmiernie cieszy nas powiększające się grono uczestników naszych cyklicznych spotkań Rzeczoznawców Majątkowych w Krakowie w każdy III czwartek miesiąca. Dzięki tym spotkaniom mamy możliwość integracji naszego środowiska, wymiany doświadczeń oraz poznania się na płaszczyźnie prywatnej.

Spotkanie czwartkowe

Szanowni Państwo

Informujemy, że w najbliższy czwartek tj. 19 marca 2015 r. o godzinie 18 odbędzie się comiesięczne spotkanie Rzeczoznawców Majątkowych.

Serdecznie zapraszamy Biegłych Sądowych oraz Rzeczoznawców.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

spotkanie we wrześniu

Szanowni Państwo

Informujemy, że w czwartek tj.17 wrrześnia 2015 r. o godzinie 18:00  odbędzie się comiesięczne spotkanie Rzeczoznawców Majątkowych.

Serdecznie zapraszamy.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.

 

Spotkanie Wigilijne

Szanowni Państwo,

Zarząd Krakowskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych serdecznie zaprasza wszystkich naszych

członków na Wigilię, która odbędzie się 14 grudnia 2017 roku o godzinie 18:00 w murach starego Hotelu POLONIA przy ulicy Basztowej 25 w Krakowie.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy, oraz prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 11 grudnia 2017 r. do godziny 14:00. Wiadomość ze zgłoszeniem prosimy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z poważaniem:

Zarząd Krakowskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych

Dzisiaj jest: 17 Grudzień 2017    |    Imieniny obchodzą: Olimpia, Łukasz, Jolanta